Planowane terminy rozpoczęcia kursów w naszych oddziałach:

 


Wózki widłowe

 

Kurs w naszych oddziałach realizowany non stop.
Kursy w zakładach pracy umawiane indywidualnie w dogodnych terminach

 

 

Ladowarki teleskopowe

 

Brzozówka: 16.12.2017
Toruń: 12.12.2017
Bydgoszcz: 13.12.2017
Szczecin: 09.01.2018
Włocławek: 10.01.2018
Elblag: 10.01.2018
Olsztyn: 16.01.2018

 

 

HDS

 

Brzozówka: 16.12.2017
Toruń: 12.12.2017
Bydgoszcz: 13.12.2017
Szczecin: 09.01.2018
Włocławek: 10.01.2018
Elblag: 10.01.2018
Olsztyn: 16.01.2018

 

 

Podnosniki koszowe - lifty - zwyżki

 

Brzozówka: 16.12.2017
Toruń: 12.12.2017
Bydgoszcz: 13.12.2017
Szczecin: 09.01.2018
Włocławek: 10.01.2018
Elblag: 10.01.2018
Olsztyn: 16.01.2018

 

 

Żuraw samojezdny

 

Toruń: 9.01.2018
Kruszwica: 10.01.2018

 

 

Suwnice

 

Brzozówka: 16.12.2017
Toruń: 12.12.2017
Bydgoszcz: 13.12.2017
Szczecin: 09.01.2018
Włocławek: 10.01.2018
Elblag: 10.01.2018
Olsztyn: 16.01.2018

 

 

Pilarki mechaniczne, kosy spalinowe

 

Kurs realizowany non stop.

 

 

Kombajn zbożowy, sieczkarnia, prasa

 

Kurs realizowany non stop. Poniżej terminy kursów planowanych przed żniwami w 2018 roku z podziałem na województwa. Jeżeli te terminy nie pasuja zawsze można umówić się indywidualnie. Dojeżdżamy również do indywidualnych gospodarstw w całym kraju

Kujawsko pomorskie

Aleksandrów Kujawski, Badkowo, Koneck, Nieszawa, Raciażek, Waganiec, Zakrzewo - drugi tydzień marca, trzeci tydzień maja
Bartniczka, Bobrowo, Brodnica, Brzozie, Górzno, Jabłonowo Pomorskie, Osiek, Swiedziebnia, Zbiczno - trzeci tydzień marca, czwarty tydzień maja
Białe Błota, Bydgoszcz, Dabrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Nowa Wies Wielka, Osielsko, Sicienko, Solec Kujawski - drugi tydzień marca,trzeci tydzień maja
  Chełmno, Kijewo Królewskie, Lisewo, Papowo Biskupie, Stolno, Unisław - trzeci tydzień marca, czwarty tydzień maja
Ciechocin, Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Radomin, Zbójno - trzeci tydzień marca, czwarty tydzień maja
Grudziadz, Gruta, Łasin, Radzyń Chełmiński, Rogozno, Swiecie nad Osa - czwarty tydzień marca, pierwszy tydzień czerwca
Dabrowa Biskupia, Gniewkowo, Inowrocław, Janikowo, Kruszwica, Pakosć, Rojewo, Złotniki Kujawskie - drugi tydzień marca, trzeci tydzień maja
Bobrowniki, Chrostkowo, Dobrzyń nad Wisła, Kikół, Lipno, Skępe, Tłuchowo, Wielgie - trzeci tydzień marca, czwarty tydzień maja
Dabrowa, Jeziora Wielkie, Mogilno, Strzelno - drugi tydzień marca, trzeci tydzień maja
Kcynia, Mrocza, Nakło nad Notecia, Sadki, Szubin - pierwszy tydzień kwietnia, pierwszy tydzień czerwca
Bytoń, Dobre, Osięciny, Piotrków Kujawski, Radziejów, Topólka - drugi tydzień marca, trzeci tydzień maja
  Brzuze, Rogowo, Rypin, Skrwilno, Wapielsk - trzeci tydzień marca, czwarty tydzień maja
Kamień Krajeński, Sępólno Krajeńskie, Sosno, Więcbork - pierwszy tydzień kwietnia, pierwszy tydzień czerwca
Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Swiecie, Swiekatowo, Warlubie - trzeci tydzień marca, czwarty tydzień maja
Chełmża, Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Toruń, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka - trzeci tydzień marca, czwarty tydzień maja
Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Sliwice, Tuchola - pierwszy tydzień kwietnia, pierwszy tydzień czerwca
Dębowa Łaka, Ksiażki, Płużnica, Wabrzezno - czwarty tydzień marca, pierwszy tydzień czerwca
Baruchowo, Boniewo, Brzesć Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki, Izbica Kujawska, Kowal, Lubanie, Lubień Kujawski, Lubraniec, Włocławek - drugi tydzień marca, trzeci tydzień maja
Barcin, Gasawa, Janowiec Wielkopolski, Łabiszyn, Rogowo, Żnin - czwarty tydzień marca, pierwszy tydzień czerwca.

Warmińsko-mazurskie

Bartoszyce, Bisztynek, Górowo Iławeckie, Sępopol, Braniewo, Frombork, Lelkowo, Płoskinia, Pieniężno, Wilczęta - pierwszy tydzień kwietnia, pierwszy tydzień czerwca
Działdowo, Iłowo-Osada, Lidzbark, Płosnica, Rybno - pierwszy tydzień kwietnia, pierwszy tydzień czerwca
Elbląg, Godkowo, Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo, Pasłęk, Rychliki - trzeci tydzień marca, czwarty tydzień maja
Ełk, Kalinowo, Prostki, Stare Juchy, Olecko, Pisz, Węgorzewo - pierwszy tydzień kwietnia, pierwszy tydzień czerwca
Giżycko, Kruklanki, Miłki, Wydminy, Gołdap - pierwszy tydzień kwietnia, pierwszy tydzień czerwca
Iława, Kisielice, Lubawa, Susz, Zalewo - trzeci tydzień marca, czwarty tydzień maja
Kętrzyn, Korsze, Reszel - pierwszy tydzień kwietnia, pierwszy tydzień czerwca
Kiwity, Lidzbark Warmiński, Lubomino, Orneta - pierwszy tydzień kwietnia, pierwszy tydzień czerwca
Mrągowo, Mikołajki, Piecki, Szczytno, Pasym, Wielbark - pierwszy tydzień kwietnia, pierwszy tydzień czerwca
Nidzica, Kozłowo, Biskupiec, Kurzętnik, Nowe Miasto Lubawskie - trzeci tydzień marca, czwarty tydzień maja
Dywity, Gietrzwałd, Jonkowo, Kolno, Purda, Stawiguda, Swiątki, Barczewo, Biskupiec, Dobre Miasto, Jeziorany, Olsztyn Olsztynek - trzeci tydzień marca, czwarty tydzień maja
Dąbrówno, Grunwald, Łukta, Małdyty, Morag, Ostróda - trzeci tydzień marca, czwarty tydzień maja

 

 

Pilarz-drwal

 

Zapisy na styczeń w miastach Toruń, Bydgoszcz, Płock, Olsztyn, Konin, Kalisz, Łódź, Szczecin, Warszawa, Elbląg, Gdańsk, Poznań, Kruszwica, Rypin, Zielona Góra, Chojnice, Opole - tel. 502 315 130

 

 

 

Je¶li terminy z listy nie pasuj± Państwu prosimy o kontakt. Na kursy można umówić się w innych terminach indywidualnie.

 

Zapraszamy!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone |  ©